نتایج جستجو برای عبارت :

مشکل عکس سبز آیفون را چگونه برطرف سازیم؟

امروزه به دلیل استفاده بیش از حد از وسایل الکترونیکی خستگی چشم ها در میان مردم بسیار رایج است. اگر شما هم دچار خستگی چشم،خشکی آن،قرمزی و التهاب آن شده اید بنابراین نیاز است بیشتر از قبل از چشمان خود مراقبت کنید.خستگی چشم بر اثر کمبود خواب، گریه بیش از حد،حساسیت و آلودگی به وجود می آید. روش های زیادی برای برطرف کردن خستگی چشم ها وجود دارد که در این مطلب با ما همراه باشید تا راه های برطرف کردن خستگی چشم را بدانید.

ادامه مطلب

ناصری با بیان اینکه روزانه ۲۵هزار متر مکعب آب در شبکه آب عنبران تأمین می‌شود، گفت: مشکل آب ۱۰ درصد باقی مانده که ساعاتی از شبانه‌روز از آب شرب بهره‌مند هستند با اتمام عملیات انتقال خط اصلی آب از منبع نمین به عنبران برطرف می‌شود.

عاطف ناصری در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: مشکل آب ۹۰ درصد خانوار شهری عنبران برطرف شده و ۱۰ درصد باقی مانده نیز ساعاتی از شبانه روزی از آب شرب برخوردارند.
وی افزود: مشکل کمبود آب شرب شهر عنبرا
پرپر زدن صفحه نمایش یکی از مشکلات رایج بین گوشی های اندروید
است، این مشکل می تواند بر اثر 2 آسیب سخت افزاری و یا نرم افزاری بوجود
آمده باشد. آسیب های نرم افزاری با تنظیمات نرم افزاری برطرف می شود. آسیب
سخت افزاری مانند ضربه و یا نفوذ مایعات به گوشی با تنظیم نرم افزاری برطرف
نخواهد شد و باید برای تعویض آن اقدام کنید. اگر گوشی Samsung Galaxy A70
شما هم دچار پرپر زدن صفحه نمایش شده است برای برطرف کردن این مشکل در این
مطلب با ما همراه باشید.
اگر مشکل گوش
مشکل یعنی چی؟
چیزی که ذهن رو به خودش مشغول میکنه؟
چیزی که باعث دردسر میشه؟
چیزی که اگه برطرف نشه باعث دردسر میشه؟
اصلا برطرف کردن مشکل یعنی چه؟
اصلا یعنی چه یعنی چه؟
فاک
آیا روش درستیه هر چیزی که به ذهنت میرسه رو روی یه مدیوم وارد کنی؟
کدوم روش درسته؟ think on paper یا think on brain
همه چیز رو روی ذهن نگه داشتن کار درستیه؟
میدونی هر خط جمله ای که مینویسم انگار داره یه مفهومی/منظوری رو میرسونه. it tries to make a point
ولی به نظر میرسه هیچ کدوم با جملات قبلی یا بعدی ه
عیب یابی دستگاه خاموش
رفع عیب مشکل چسبیدن الکترود
برطرف کردن مشکل روشن شدن خطا(قرمز یا زرد)
برطرف کردن مشکل جوش ضعیف( در حد جرقه )
عدم تنظیم شدن آمپراژ جوشکاری
بر طرف کردن جوش نزدن دستگاه پس از چند دقیقه جوشکاری
تست قطعات معیوب و تعمیر
تعمیر برد اصلی
تعمیر مدار تغذیه
عیب یابی برد ترانس
رفع عیب سوییچینگ تغذیه
 تشخیص ایراد های برد pwm و رفع عیب آن
 اسکنر اثر انگشت موبایل گلکسی اس ۱۰ سامسونگ از روز اول با مشکلاتی روبرو بود و کاربران نیز اعلام کردند اثر انگشتی که به طور سه بعدی پرینت شده، می تواند  قفل دستگاه را باز کند.

حتی یکی از کاربران این موبایل در انگلیس نیز پس از خرید یک محافظ نمایشگر برای این دستگاه متوجه شد، هر اثر انگشتی قادر به بازکردن قفل موبایل او است. 

اکنون سامسونگ اعلام کرده به زودی این مشکل را برطرف می کند. این شرکت بیانیه ای در رویترز منتشر کرده است. در این بیانیه آمد
کاشت مو چگونه انجام میشود؟در سالهای اخیر کاشت مو از جراحی های بسیار پرطرفدار با جوابدهی بالا بوده است و مشکلات بسیاری را در زمینه زیبایی و سلامتی برطرف کرده است.در واقع کاشت مو به نوعی از جراحی گفته میشود که در آن ریشه های مو ، تک تک از ناحیه اهدا کننده ( بانک مو) به ناحیه در حال ریزش مو و یا خالی از مو برای پیوند مو انتقال داده میشود.کاشت موپزشک متخصص پوست و مو 
سالهای گذشته بسیاری از افراد با مسئله ریزش مو و کم پشت شدن موهای خود مواجه بودند ول
بنده از ادامه حضور در نماز جمعه و اقامه نماز معذورم. ائمه جمعه اگر نتوانند به مسئولیت عمل کند، نزد خداوند مسئول خواهد بود. خداوند فرموده‌است که اگر مردم مشکلی داشتند، به نماز پناه برده و مشکل خود را برطرف کنند. مردم صدها مشکل دارند که باید این را امام جمعه بیان کند و اگر بیان کرد و مشکل مردم رفع شد، نشانه این است که خوب بیان کرده، اما اگر مشکل مردم رفع نشد، امام جمعه نتوانسته‌است مطلب را خوب بیان کند.

خرید کتاب

واگن مسافری قطار بندر عباس - تهران که در خروجی ایستگاه شوراب محور قم دچار مشکل فنی شده بود با تلاش مامورین فنی ظرف کمتر از یک ساعت مشکل رفع شد.

به گزارش فانوس،  روابط عمومی راه آهن در اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛ صبح امروز واگن مسافری قطار بندر عباس - تهران که در خروجی ایستگاه شوراب محور قم دچار مشکل فنی شده بود با تلاش مامورین فنی ظرف کمتر از یک ساعت مشکل رفع شد.

پس از رفع این مشکل قطار به سیر خود ادامه داد.
تست قطعات و برد معیوب و تعمیر آن، تعمیر برد های اصلی و فرعی، تعمیر منبع
تغذیه دستگاه، عیب یابی دستگاه هایی که خاموش شده و روشن نمی شوند، رفع
مشکل داغ کردن دستگاه بعد از چند دقیقه جوشکاری، رفع مشکل چسبیدن الکترود ،
عیب یابی تخصصی برد ترانس، رفع مشکلات سوییچینگ اینورتر، برطرف کردن مشکل
روشن شدن چراغ های خطا …
مزایای استفاده از گفتار درمانی
گفتار درمانی به کودک کمک می‌کند واضح و روان صحبت کند و اعتماد به نفس بیشتری هنگام برقراری ارتباط با دیگران داشته باشد. برای کودکان مبتلا به نارساخوانی مانند اختلال یادگیری، گفتار درمانی می تواند کمک کرده تا صداهای خاصی را در کلمات بشنوند و کلمات را هجی کنند. این کار می تواند مهارت درک مطلب را بهبود بخشیده و کودک را به خواندن تشویق کند.
 گفتار درمانی روش بسیار مفیدی برای کودکان با مشکلات گفتاری است. در یک مطال
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: تولید اگر راه بیفتد، میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند، مشکل اشتغال را برطرف کند، و حتّی مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند. ۱۳۹۸/۰۱/۰۱نوجوان خامنه‌ای براساس این بخش از پیام نوروزی رهبر انقلاب به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، لوح «اگر تولید رونق بگیرد» را منتشر می‌کند.

جهت حل مشکل افت فشار آب در پکیج دیواری خود می توانید با ما تماس حاصل نماییدتا با اعزام تعمیر کاران پکیج مشکل افت فشار آب در پکیج دیواری را برای همیشه برطرف نمایند تا دیگر در فصل زمستان با مشکل افت فشار آب  مواجه نشوید.مشاور فروش و خدمات پس از فروش : ۹۱۷۴۹۳۹۰۰۱دفتر فروش : شیراز ، چهار راه هوابرد به سمت چهار راه سرباز ، بعد از ساختمان بهزیستی ، ساختمان ۲ طبقه ، نبش کوچه ، ورودی A، طبقه ۲ ، واحد ۴
چگونه میتوان استرس کنکور را کنترل کرد
 اگر داوطلبی هستید که برای آمادگی کنکور دچار استرس هستید و احساس می‌کنید که ممکن است استرس سر جلسه کنکور نیز به سراغتان بیاید، باید از همین الان راه های مقابله با استرس کنکور را بشناسید و برای برطرف کردن این مشکل تلاش کنید پس چگونه میتوان استرس کنکور را کنترل کرد 

ادامه مطلب
با سلام 
به وبلاگ بیامه خوش آمدید 

اینترنت 
یکی از بزرگترین مشکلات جامعه امروزی اینترنت میباشد که با لطف مسئولان گرامی اینترنت روستای بیامه سفلی که مشکل جوانان این روستا بود در تاریخ 15/3/98 این مشکل به صورت کامل برطرف شد و از مسئولان تشکر بسیار داریم خواهشمندم به مشکلات دیگر این روستا رسیدگی شود
چگونه مشکل Scratch Disks are Full در فوتوشاپ را حل کنیم؟فوتوشاپ بهترین و محبوب ترین نرم افزار ویرایش عکس در بین کاربران است اما گاهی کاربران این برنامه پرمخاطب با مشکلات و ارورهای مختلفی رو به رو می شوند که یکی از این ارور‌ها، ارور زیر است.     could not initialize photoshop because the scratch disks are fullمعمولا این مشکل در فوتوشا‌پ‌های CC اتفاق می افتد. در این مطلب آموزشی از پلاتیوم قصد داریم تا تمامی روش‌هایی را که می‌توان با آن ارور Scratch Disks are Full فوتوشاپ را رفع کرد را به ش
گوشی های Galaxy A80 با داشتن باتری لیتیومی و ظرفیت 3700
میلی آمپر گاهی اوقات دچار خرابی شده و شارژ نمی شوند. هنگامی که مشکل
باتری بوجود می آید 2 احتمال را باید بررسی کنید، آسیب نرم افزاری و آسیب
سخت افزاری. آسیب های سخت افزاری با انجام تنظیمات نرم افزاری توسط کاربران
رفع می شود، اما آسیب های سخت افزاری مانند تغییر ظاهر باتری که اصطلاحاً
باد کردن هم گفته می شود با تعمیرات نرم افزاری برطرف نخواهد شد و باید
باتری را تعویض کنید.
اگر مشکل گوشی شما سخت
 اگر داوطلبی هستید که برای آمادگی کنکور دچار استرس هستید و احساس می‌کنید که ممکن است استرس سر جلسه کنکور نیز به سراغتان بیاید، باید از همین الان راه های مقابله با استرس کنکور را بشناسید و برای برطرف کردن این مشکل تلاش کنید پس چگونه میتوان استرس کنکور را کنترل کرد 

ادامه مطلب

ادامه مطلب
اخیراً کاربران iphone با مشکل آبی
شدن صفحه نمایش روبرو شده اند، آنها هنگام مواجه شدن با این مشکل نمی
توانند از گوشی و صفحه نمایش استفاده کنند و برای رفع این مشکل کاری انجام
دهند و از برطرف شدن آن ناامید می شوند. در ادامه قبل از انجام هر کاری چند
دلیل ممکن را بررسی کرده ایم.
چرا صفحه نمایش iPhone آبی می شود؟
بروز اشکالات نرم افزاری
آبی
شدن صفحه نمایش ممکن است دلایل زیادی داشته باشد، مشکل نرم افزاری یکی از
دلایل ممکن برای آبی شده صفحه نمایش است. اگ
تعمیر کارتیج پرینتر
اگر این مراحل نتواند خطای چاپگر را حل کند، آنگاه در وب سایت کارخانه سازنده بدنبال آن بگردید و یا به مراکز سرویس و خدمات پرینتر مراجعه نمایید.
مراحل ابتدایی برای برطرف کردن مشکل پرینتر به شرح زیر است. شما می توانید در هر مرحله ای که مشکل برطرف گردید از ادامه دادن مراحل دیگر صرف نظر کنید.
گام نخست
اطمینان حاصل کنید که کابل پرینتر شما به درستی وصل شده است. در صورت شک داشتن، چاپگر را خاموش کنید و کابلهای برق و دیتا (USB) را از پری
این تجربه برای من حدود ١٧ سالی طول کشید تا متوجه بشم "مشکل من،فقط مشکل منه" و نباید توقع درک و شعور از ادمای دور و برم داشته باشم. اما حالا به شما میگم: مشکل شما مشکل شماست و 99 درصد ادما اهمیتی نمیدن، و اون ١٪؜ هم خوشحال هستن که اون مشکل رو داری :)

+ این مردم بعد از مراسم ترحیمت تنها فکرشون اینه ناهاری که میدن جوجه اس یا کوبیده:)
یکی از قابلیت های جدید اینستاگرام که با استقبال کاربران مواجه شده لایو است. به کمک این ویژگی جدید شما می توانید به جای قرار دادن پست یا استوری ، از طریق لایو به صورت زنده با فالوور ها در ارتباط باشید. اگر این قابلیت جدید برای شما به درستی کار نمی کند این برنامه را یک بار به طور کامل متوقف کنید و سپس مجددا آن را باز کنید. یکی دیگر از روش های رفع مشکل لایو اینستاگرام بروزرسانی برنامه است. این کار معمولا باگ های نرم افزاری آن را برطرف می کند. اگر با
طرح به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸؛ رونق تولید

تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند. لذاست که مسئله‌ی تولید به نظر من مسئله‌ی محوری امسال است؛ لذا من شعار را امسال این قرار دادم: «رونق تولید». باید همه تلاش کنند تولید در کشور رونق پیدا کند. 
بنام خداوند بخشنده و مهربان
باسلام 
گاهی وقت ها،زمان کار کردن با ویندوز و نرم افزارها،انقدر پردازش اهسته و کند میشود،که دیگر نمی توان کاری کرد! (*در صورتی که مسئله سخت افزاری و .. نباشد!)معمولا در اینجور مواقع،یک یا چند نرم افزار،به دلیل اختلال در عملکردشان،باعث کند و اهسته  شدن،سیستم عامل شده اند! 
در اینجور مواقع،افراد،کار بلدتر،با استفاده از برنامه Task manager (*تسک منیجر،که انشالله در اینده بیشتر با اشنا خواهیم شد) اقدام به بستن نرم افزارها

مشکل از فهم نیست...
مشکل از اونجایی آب میخوره که نمیتونی مطابق فهمت عمل کنی
چون نفست گیره، دلش میخواد این کارو بکنه، پس صدای عقل و وجدان رو خفه میکنه و ادامه میده
بعدش...
بعدش گیر میفته بین همون عقل و فهم و نفس!!
زیبا نیست؟!

واتساپ در آخرین بروز رسانی خود مشکلی را در تماس صوتی برطرف می کند
واتساپ یک حالت پشتیبانی در انتظار تماس اضافه کرده است که به شما این امکان را می دهد که اگر در حال مکالمه بودید و تماسی دریافت کردید از ویژگی انتظار تماس استفاده کنید
ادامه مطلب
اگر از گوشی اندرویدی خود برای جستجو در اینترنت و دریافت فایل استفاده کرده باشید شاید برایتان اتفاق افتاده باشد که بخواهید عکس یا فایلی را دانلود کنید اما خطای بارگیری انجام نشد برایتان نمایش داده شود و از دریافت فایل جلوگیری کند. عواملی مانند ایراد در تنظیمات برنامه ، قطع شدن اینترنت ، پر شدن حافظه کش و ... می توانند چنین مشکلی را برای شما به وجود آورند. برای برطرف کردن این مشکل یک بار گوشی خود را ریستارت کنید اگر مشکل برطرف نشد می توانید دیت
مسائل مربوط به اتصال اینترنت از جمله رایج ترین مشکلات گوشی
های هوشمند بوده است. کاربران گوشی سامسونگ Galaxy A7 2017 از اینکه نمی
توانند به اینترنت متصل شوند شکایت دارند. این مشکل برای کاربران این گوشی
بسیار آزار دهنده است. دلایل قطعی برای این مشکل مطرح نشده است.
برخی
از کاربران گزارش کرده اند که بعد از به روزرسانی چند برنامه ساده در گوشی
با مشکل متصل نشدن به اینترنت مواجه شده اند. برای حل این مسئله ابتدا
باید دلیل مشکل را پیدا کنیم. دانستن این ک
دلایل صدای کفپوش engineer wood: صدا و جیر جیر پارکت لمینت را چگونه رفع کنیم ؟
ناهموار بودن کفپوش
یکی از دلایلی که پارکت لمینت های engineer wood صداهای جیر جیر تولید میکنند، ناهموار بودن سطح کف اصلی است. برای حل این مسئله می توان موارد گفته شده در بالا را به کار برد. جدا کردن تایل ها و دوباره نصب کردن آنها گاهی به حل مساله می انجامد. خوشبختانه به دلیل استفاده از سیستم کلیک تایل ها به راحتی میتوان آن را جدا و نصب کرد و در صورتی که برای شما آسان نیست میتوان از
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که یخچال شما بصورت اتومات فعالیت نمیکند و بصورت یکسره کار میکند. در ادامه علت خاموش نشدن یخچال یا یکسره شدن آن را توضیح داده و راه حل های رفع این مشکل را بیان میکنیم که امیدواریم مشکل شما برطرف شود، چنانچه مشکل حل نشد اصلاً نگران نباشید شما میتوانید با مجموعه سرویس طلایی تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.
ادامه مطلب
تعمیر پرینتر
مراحل ابتدایی برای برطرف کردن مشکل پرینتر به شرح زیر است. شما می توانید در هر مرحله ای که مشکل برطرف گردید از ادامه دادن مراحل دیگر صرف نظر کنید.
گام نخست
اطمینان حاصل کنید که کابل پرینتر شما به درستی وصل شده است. در صورت شک داشتن، چاپگر را خاموش کنید و کابلهای برق و دیتا (USB) را از پرینتر جدا کرده و دوباره وصل کنید. حالا دوباره چاپگرتان را روشن کنید تا ببینید آیا پیام خطا پاک شده است.
گام 2
کارتریج پرینتر را بررسی کنید تا اطمینان حا
علت صدای زیاد کولر گازی و رفع آن
در بعضی از کولرهای گازی پس از مدتی از پنل آنها صداهایی می آید که مزاحمت خانواده و آسایش آنها می شود. در این مطلب در مورد رفع مشکل صدای پنل کولرگازی صحبت می کنیم
در این پست قصد داریم تا با نگاهی به عمده دلایل بروز این مشکل راه های بر طرف کردن مشکل صدای پنل کولر گازی را هم بیان کنیم
در مقاله تعمیر کولر گازی قبلا سایر ایراد ها و مشکلات رایج این وسیله خانگی مرور شد که خواهشمند است در صورت نیاز به این مقاله مراجعه فرم
یکی از مشکلاتی که می توان گفت همه ما به نوعی آن را در زندگی خود تجربه کرده ایم بی خوابی شبانه است. خوابیدن ، بخشی از زندگی تمام افراد محسوب می شود و تنها زمانی به اهمیت این مسئله پی می بریم که دچار مشکل در خواب می شویم. مشکل بی خوابی شبانه اغلب به صورت موقتی بوده و بیشتر در مواقعی روی می دهد که فرد دچار ناراحتی و هیجان شده باشد. البته معمولا با گذشت چند روز و بازگشت اوضاع به شرایط قبل ، این مشکل به صورت خود به خود برطرف می شود.

ادامه مطلب
چند دلیل برای شارژ نشدن Samsung Galaxy S10
وجود دارد که یکی از آن ها نفوذ آب و رطوبت به داخل پورت شارژ است، که قبل
از اقدام برای تعویض و یا تعمیر پورت شارژ می توانیم راه حل های نرم
افزاری و یا روش های خانگی برای برطرف کردن این مشکل را امتحان کنیم.
در این مقاله قصد داریم به بررسی روش های رفع رطوبت و مشکل نرم افزاری پورت شارژر Samsung Galaxy S10 بپردازیم.
ادامه مطلب
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند. لذاست که مسئله‌ی تولید به نظر من مسئله‌ی محوری امسال است؛ لذا من شعار را امسال این قرار دادم: «رونق تولید». باید همه تلاش کنند تولید در کشور رونق پیدا کند.» ۱۳۹۸/۰۱/۰۱
نوجوان خامنه‌ای براسا
بعضی از قالب های پیش فرض بیان که استفاده می کنی مثل ستون، امید و شاید برخی دیگه که بنده چک نکردم بجای تصویر پروفایل کسانی که نظر می دن یه علامت سوالِ اینجوری هست که جذّاب نیست اصلا! تو این مطلب خیلی کوتاه روش حل این مشکل بیان شده. اگه شما هم دوست دارید این مشکل برطرف بشه طبق دستورالعمل زیر، اقدام کنید :)
ادامه مطلب
اگر شما هم از شبکه اجتماعی اینستاگرام استفاده می کنید احتمالا بارها با مشکل کار نکردن استوری اینستاگرام مواجه شده اید. در چنین شرایطی برای برطرف کردن مشکل ابتدا یک بار برنامه را به طور کامل ببندید سپس گوشی را ریستارت کنید. شما همچنین می توانید اپلیکیشن خود را به جدیدترین نسخه بروزرسانی کنید تا ایرادات جزئی و باگ های نرم افزاری آن برطرف شود. اگر از حالت ذخیره باتری استفاده می کنید آن را غیرفعال کنید چرا که در بسیاری موارد این قابلیت می تواند
همون طور که قبلا نوشته بودم من یک قسمت از کاری که انجام میدم پشتیبانی سیستم نظارت تصویر ( دوربین ) و شبکه 4 جای مختلف هست . 
مدتی که متاسفانه شرایط به هم ریخته و من شخصا واقعا تمام سعی خودم رو انجام میدم. 
در دو مجموعه کسایی هستند که به شدت سعی بر حذف من و لغو پیشتیبانی ها رو دارند . 
ایرادهای عجیبی از می گیرند یک نمونه اش که من شنیده بودم این بود که می گفتند فلانی هیچی بلد نیست و همچی رو سرچ می کنه 
اما واثعیت جریان اینکه کار و حرفه ما هر روز و هر ر
چگونه عفونت چشم را به سادگی درمان کنیم؟
چشم عضوی از بدن است که اگر روزی دچار اختلال شود، بخش عمده ای از زندگی ما را با مشکل مواجه می کند. یکی از شایع ترین اختلالاتی که ممکن است در چشم پدید آید، عفونت چشم است.
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ عفونت‌ چشمی چنین تعریف می‌شود: چشم قرمز شود، پلک‌ها متورم شود و چشم دارای ترشحات چرکی باشد، یا اینکه آن‌ قدر ترشح زیاد باشد که صبح‌ها هنگام بیدار شدن، چشم‌ها به سختی باز شوند.
چشم عضوی از ب
دیدگاه های حل مسئله
موضوعاتی ازاین قبیل که انسان چگونه و با چه ساختاری به درک، تشخیص و حل
مساله می‌پردازد و این که ذهن چگونه اطلاعات دریافتی از حواس( مانند
بینایی یا شنوایی) را درک می‌کند و یا اینکه حافظه انسان چگونه عمل می‌کند و
چه ساختاری دارد از عمده مسایل قابل توجه دانشمندان این رشته می‌باشد.در واقع مشکلات بخش جدایی ناپذیر زندگی ما هستند.حل مسیله مهارتی است که بقای فرد و حتی بقای نسل در گرو آن هست.پس بیایید نگاهی دقیقتر به این مهارت ب
بالاخره موفق شدم در یک روز بارونی آش بخورم
دیشب رفتم خونمون و به مامان سفارش آش دادم خیلی بهم چسبید یادم رفته بود وقتی میای خونه و مامان غذای مورد علاقه تو رو میپزه چه حسی داره دلم تنگ شده برای خودم تو خونه ی پدری این از بدترین نوع دلتنگیاست اخه برطرف نمیشه چون تو دیگه اون ادم سابق نیستی
ظاهر قضیه اینه که از خونه و اتاقی که کلی باهاش خاطره داری میری و یه زندگی شاد میسازی ولی باطنش.....امان از باطنش
باطن قضیه اینه که تو دیگه دختر کوچولوی مامان وب
روشن نشدن و غیر فعال شدن Samsung Galaxy S10 شما می تواند بر
اثر 2 دلیل عمده، آسیب نرم افزاری و آسیب سخت افزاری باشد. اگر مشکل بر
اثر آسیب سخت افزاری باشد شما باید برای تعمیر آن و یا تعویض قطعه اقدام
کنید.
و اگر مشکل گوشی شما بر اثر اختلالات و ایرادات
نرم افزار پیش آمده باشد، می توانید با مطالعه مطالب ارائه شده در این
مقاله این مشکل را برطرف نمایید.
بیشتر بخوانید : مشکلات گوشی Samsung Galaxy S10 و راه حل آنها

ادامه مطلب
تنها ماندن در خانه
تنهایی بخاطر خودارضایی
هر وقت تنها میشم
دیدن فیلم های مستهجن مبتذل در خانه
یواشکی فیلم دیدن
تنها تو خونه
تنهایی استمنا دختر پسر
خیلی تنها هستم
من تنها هستم
علت دلیل خودارضایی
چگونه تنها نباشیم ؟
مشکل من تنهایی هست
مشکل تنها بودن
درمان تنهایی
چگونه تنها نباشم؟
علت تنهایی من
چرا من تنها هستم؟
خودارضایی کردن در خانه
هیچ کس تو خونه نیست
من چرا همیشه تنها هستم؟
کتاب دانلود آموزش دوستیابی
فرار از تنهایی
خودارضایی فیلم های سکس
علت های گرم نشدن رادیاتوربا نزدیک شدن هوای سرد، رادیاتورهایی که کارایی خوبی ندارند و گرم نمی شوند، می تواند در فصول سرد چالش برانگیزی را برای افراد به وجود آورد. چند قدم ساده وجود دارد که می توانید به راحتی این مشکل را برطرف سازید و رادیاتورهای موجود در محیط خود را گرم شده بیابید. بیشتر اوقات، مسائل و اختلالات مربوط به رادیاتور شما ناشی از یک مشکل ساده است که به راحتی برطرف خواهد شد. علت های گرم شدن رادیاتور خود را بیابید.به دنبال مشکلات بزر
برای رفع خطای زمان اجرا 339 ، باید مفهوم خطای 339 را بفهمید و ابتدا علل آن را شناسایی کنید. خطای زمان اجرا 339 چیست؟ این خطا معمولاً هنگام نیاز اتفاق می افتد. پرونده OCX یا DLL در رایانه شما ثبت نشده است. این یک مشکل بسیار معمول است که کاربران ویندوز اکنون و پس از آن حلق آویز شوند.چگونه خطای زمان اجرا 339 را تعمیر کنیم؟شماره 1 از آنجا که خطای 339 مربوط به پرونده های از دست رفته / فاسد شده .dx یا DLL است ، می توانید لیست رجیستری را دوباره ثبت کنید تا مشکل 339 برطر
غسل جبیره برای کاشت ناخن چگونه است    1-در نوشتار قبل «آیا کاشت ناخن مانع غسل و وضو است»  از نظر مراجع مطرح شد از اینجا کلیک کنید و در تکمیل نوشتار حاضر مطالعه نمایید.    2- برخی از مراجع در صورت وجود مانع در اعضای وضو علاوه بر وضو یا غسل جبیره، تیمم را هم لازم می دانند، اینجا کلیک کنید.    3-وضو و غسل جبیره ای: اگر برداشتن مانع به هیچ عنوان ممکن نباشد یا موجب حرج و سختی غیر قابل تحمل باشد، به صورت جبیره ای وضو و غسل را انجام دهد یعنی در هنگام وضو
تعمیر پرینتر
گام نخست
اطمینان حاصل کنید که کابل پرینتر شما به درستی وصل شده است. در صورت شک داشتن، چاپگر را خاموش کنید و کابلهای برق و دیتا (USB) را از پرینتر جدا کرده و دوباره وصل کنید. حالا دوباره چاپگرتان را روشن کنید تا ببینید آیا پیام خطا پاک شده است.
گام 2
کارتریج پرینتر را بررسی کنید تا اطمینان حا
دیروقت خوابیدن و تا پاسی از شب بیدار بودن و به کامپیوتر خیره شدن می‌تواند سبب پف‌آلود شدن چشم‌ها گردد. پس کیسه‌های کوچک و آرام‌بخش چای گری ارلی که در کمد دارید نه تنها تشنگی شما را برطرف می‌کند بلکه می‌تواند به رفع خستگی چشمان شما هم کمک نماید، و این به علت خواص ضدالتهاب چای است (چای ارل گری چایی گوارا و جزء نوعی خاص از چای‌های طعم دار شده می‌باشد).
نصب نسخه جدید تلگرام طلایی

فایل آخرین نسخه تلگرام طلایی
(((  رفع مشکل نصب برنامه  ))) 
♦️برطرف کردن مشکلات نوتیفیکیشن
♦️بر طرف کردن مشکل کلیک روی عکس پروفایل مخاطب
♦️ قابلیت کپی کردن قسمتی از متن 
♦️قابلیت اضافه کردن لینک در بیو پروفایل
♦️تفکیک تایپ گیف از ویدیو
♦️رفع مشکلات گزارش شده 
♦️بهبود رابط کاربری
آخ مادر، مادر، چگونه توانستی این همه رنج را تاب بیاوری و دیوانه نشوی؟ چگونه صدای شکستن استخوان‌هایت را شنیدی و دم برنیاوردی؟ چگونه پسرِ شیرخواره بر دوش به دیدار مردت رفتی که آن‌سوی میله‌ها از درد شلاق‌های شب، می‌نالید؟ چگونه لب به شکوه نگشودی؟ چگونه روزگار، زخم بر زخمت افزود و تو تاب آوردی؟ چگونه آخر؟ چگونه آن همه زخم ِ زبان و توهین را نادیده انگاشتی و انگار نه انگار برخاستی و روز از نو ادامه دادی این زندگی را؟ چگونه به این انباشت انبوه
کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین بازگشت پول)

دانلود فایل

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین ...efileforosh.ir › 2019/12/12 › کتاب-چگونه-هر-شخصی-را-عاشق-خود-کن...۲۱ آذر ۱۳۹۸ - کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین بازگشت پول) ... بعضی افراد به سایت شاهین زند با نام نوین بینش پیام ارسال می کنند و ...
کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین ...tesar.loxblog.com › post › کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم (...کتاب چ
رفع تاول پاتاول پا را با چه روش هایی می توانیم درمان کنیم این عارضه چگونه پدید می آید و چه روش هایی برای برطرف کردن آن موثر خواهند بود
 دردناک، سوزناک، آزار دهنده و طاقت فرسا؛ صحبت از تاول پا است. ضایعه ای که با وجود کوچکی به خوبی توان خانه نشین کردن ما را دارد؛ اما این تاول های کوچک چه هستند؟
چه طور می شود با آنها مبارزه کرد؟ چگونه می توان درد آنها را کاهش داد؟

ادامه مطلب
کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کنیم

دانلود فایل

کتاب چگونه دیگران را شیفته خود کنیم اثر برایان تریسی ...www.30book.com › Book › چگونه-دیگران-را-شیفته-خود-کنیم-برا...خرید اینترنتی و آنلاین کتاب چگونه دیگران را شیفته خود کنیم نوشته برایان تریسی و ترجمه رضا عرب از نشر دانشگاهیان، در فروشگاه آنلاین کتاب ۳۰ بوک. کتاب ...
کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کنیم Pdf | OpenStreetMapwww.openstreetmap.org › user › کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کن...کتاب چگونه دیگرا
تعمیر کارتریج پرینتر
اگر این مراحل نتواند خطای چاپگر را حل کند، آنگاه در وب سایت کارخانه سازنده بدنبال آن بگردید و یا به مراکز سرویس و خدمات پرینتر مراجعه نمایید.
گام نخست
اطمینان حاصل کنید که کابل پرینتر شما به درستی وصل شده است. در صورت شک داشتن، چاپگر را خاموش کنید و کابلهای برق و دیتا (USB) را از پر
کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کنیم تضمینی

دانلود فایل

کتاب چگونه دیگران را شیفته خود کنیم اثر برایان تریسی ...www.30book.com › Book › چگونه-دیگران-را-شیفته-خود-کنیم-برا...خرید اینترنتی و آنلاین کتاب چگونه دیگران را شیفته خود کنیم نوشته برایان تریسی و ترجمه رضا عرب از نشر دانشگاهیان، در فروشگاه آنلاین کتاب ۳۰ بوک. کتاب ...
کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کنیم Pdf | OpenStreetMapwww.openstreetmap.org › user › کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کن...کتاب چگونه
تعمیر کارتیج پرینتر

گام نخست
اطمینان حاصل کنید که کابل پرینتر شما به درستی وصل شده است. در صورت شک داشتن، چاپگر را خاموش کنید و کابلهای برق و دیتا (USB) را از پ
گرم نشدن پکیج دیواری بیش تر در فصل زمستان به خصوص برای آن دسته از افرادی که در طبقات بالایی ساختمان ها زندگی می کنند بوجود می آید.مخصوصا آن دسته از افرادی که در طبقات سوم به بالا در آپارتمان ها سکونت دارند با مشکل گرم نشدن آب پکیج دیواری مواجه می شوند که مطمئنا حضور تعمیر کاران پکیج می تواند این مشکل را برطرف نماید.مشاور فروش و خدمات پس از فروش : ۹۱۷۴۹۳۹۰۰۱دفتر فروش : شیراز ، چهار راه هوابرد به سمت چهار راه سرباز ، بعد از ساختمان بهزیستی ، ساخت
امیرمؤمنان علی(علیه السلام)«سُوءُ الظَّنِ یُفْسِدُ الامُورَ وَ یَبْعَثُ عَلَی الشُّرُورِ»(1)«سوءظن کارها را به فساد می کشد و سبب انواع شر می شود»سوءظن و شک میوه فضاهای تاریک و مبهم هستند که وقتی برطرف نشوند، طبیعتاً مشکل‌آفرین و دردسرساز خواهند شد و برای رفع اینگونه مشکل لازم است هم ما و هم همسرمان پاسخگوی سوالات پیش آمده باشیم و نگذاریم فضای اعتماد و آرامش خانواده به فضائی آسیب‌پذیر و پرتنش  تبدیل شود.پاورقی1-غررالحکم، جلد 4، صفحه 132
به نام خدا
در ماه مبارک رمضان برخی افرادی که دارای یبوست بودن این مشکل شون برطرف شد
بعد از کنکاش و بررسی به این نتیجه رسیدم علت اصلی حل این مشکل این بود که این بیماران به دلیل ساعت زیاد روزه داری وقت کافی برای دستگاه گوارش ایجاد شده که  هضم معدی رو کامل کنه
و دلیل ایجاد یبوست در این افراد این بود که قبل از ماه مبارک سه وعده غذا با ساعت نزدیک بهم می خوردن و دستگاه گوارش عاجز از فعل خودش می شده
البته برای همه افراد صادق نیست امکان داره برای برخی
دانلود کتاب طراحان چگونه می اندیشند فارسی  

دانلود فایل 

دانلود کتاب طراحان چگونه می اندیشند How Designers Think ...archibook.blog.ir › دانلود-کتاب-طراحان-چگونه-می-اندیشند-How-Desi...۱۴ شهریور ۱۳۹۴ - نام کتاب : How Designers Think The Design Process Demystified نویسنده : Bryan Lawson ویرایش : 4 سال انتشار : 2005 فرمت : PDF تعداد صفحه ...
دانلود کتاب طراحان چگونه می اندیشند فارسی :: دانلود کتابdownload-book-ketab2.blog.ir › دانلود-کتاب-طراحان-چگونه-می-اندیش...دانلود رایگان کتاب طراحان چگونه می ان
درمان ورم معده با تغییرات در سبک زندگی
ایجاد تغییراتی در سبک زندگی واقعا می‌تواند در کاهش نشانه‌های گاستریت موثر باشد. بااین‌حال همچنان باید با پزشک‌تان مشورت کرده و درمان دارویی مناسب را همراه با تغییرات در سبک زندگی و راهکارهای خانگی داشته باشید.
ادامه مطلب
چگونه بازی های دیتا دار نصب کنیم؟

اموزش نصب بازی دیتا دار

اموزش نصب بازی دیتا دار :
امروز قصد داریم مشکل نصب بازی های دیتا دار مثل پیدا کردن سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی و یا محل کپی کردن دیتا را به شما آموزش دهیم.
ادامه مطلب

هنگام نیاز شما به تعمیرات پکیج دیواری بوتان انتخاب یک تعمیرکار پکیج بوتان متخصص مهم ترین بخش از کار تعمیرات می باشد، زیرا کمک گرفتن از افراد آماتور و غیر حرفه ای، نه تنها ایراد و مشکل آن را برطرف نمی کنند گاهی موجب ایجاد خسارات جبران ناپذیری هم می شود.
ادامه مطلب

با شوهر خسیس چگونه برخورد کنیم ؟

خساست یک مشکل روان شناختی است و ریشه در ناامنی درونی افراد دارد‎

اگر بین شما و همسرتان رابطه عاطفی و محبت قلبی برقرار است و در دیگر امور زندگی با هم تفاهم دارید و فقط خساست او شما را آزار می دهد باید توجه داشته باشید که خساست یک مشکل روان شناختی است و ریشه در ناامنی درونی افراد دارد.
ادامه مطلب
درمان تیرگی و کبودی دور چشم
امروزه برای برطرف کردن کبودی چشم هزینه های بسیاری صرف می شود که البته همه ی آنها نیز نتیجه ی دلخواه را نمیدهد و عوارضی را نیز به دنبال دارد اما راه هایی وجود دارد که بدون کمترین عوارض به حل مشکل شما کمک می کند.
کبودی دور چشم بی شک تاثیر بر زیبایی دارد ولی نباید برای خلاصی از آن هر راهی را دنبال کنیم چرا که چشم عضو حساسی است . در برخورد با آن باید احتیاط کرد ؛ پیش از پرداختن به راه چاره و درمان این مشکل در بخش سلامت نم
بی ‌خوابی چیست و دلایل بی خوابی کدام‌اند؟ بی خوابی یکی از مهم‌ترین و شایع‌ترین مشکلات خواب است که نشان می‌هد فرد در به خواب رفتن، بیدار شدن مکرر در حین شب و داشتن خواب مستمر مشکل دارد. از این رو شناخت دلایل آن یکی از مهم‌ترین راه‌هایی است که می‌تواند مشکل بی خوابی را برطرف سازد. اما بیشتر کسانی که از بی خوابی رنج می‌برند، به جای درمان‌های اصولی به طرف مصرف قرص‌های خواب‌آور کشیده می‌شوند. این مهم به دلیل عدم آگاهی صورت می‌گیرد. اگر افر
روشن نشدن لپ تاپ لنوو یکی از مشکلات رایجی است که تنها محدود و منحصر به برند لنوو نیست، اما امروز می خواهیم این مشکل را به کمک تکنسین ها و تعمیرکاران واحد تعمیرات لپ تاپ لنوو در نمایندگی لنوو مورد بررسی قرار دهیم. طبیعی است که وقتی با چنین مشکلی روبه رو می شویم، افکار مختلفی به ذهنمان خطور می کند. افکاری که عمدتا موجب پریشانی و اضطراب می شود. می ترسیم که اتفاق ناگواری به صورت ناخودآگاه روی داده باشد و در نتیجه آن لپ تاپ ما روشن نمی شود. وقتی تما
صدای اسپیکر گوشی را چگونه تست کنیم
اگر
اسپیکر موبایل شما درست کار نمی کند ، می توانید جهت تست و عیب یابی آن ،
با متخصصین تعمیر موبایل ، درنمایندگی موبایل  تماس بگیرید . متخصصین مرکز
پس از بررسی موارد ذیل نسبت به حل مشکل اقدام خواهند کرد .
اسپیکر
/  Speaker از لغات  انگلیسی است  که معادل فارسی آن بلندگو می باشد .
داخل گوشی های موبایل ،  یک اسپیکر طراحی شده است و وظیفه ی پخش صدا به
عهده ی این اسپیکر می باشد . اگر اسپیکرموبایل   در معرض ضربه ی شدید
ویار به بوی بدن همسر:سعی کنید با این موضوع کنار بیایید و او را به خاطر بوی بدنش تحقیر نکنید.حساس شدن به انواع بوها در بارداری مشکل بسیاری از خانم‌هاست و در این بین، برخی خانم‌ها به بوی همسر خود حساس می‌شوند. آنها با حس کردن بوی همسرشان حالت تهوع می‌گیرند و تحمل حضور او را ندارند.اگر شما هم این مشکل را دارید، این موضوع را برای همسرتان توضیح بدهید و بگویید که با وجود علاقه‌ای که به او دارید، اما نمی‌توانید با علائم بارداری خود بجنگید. شاید ا
برطرف کردن برجستگی ناحیه پیشانی
آیا می دانید امروزه برطرف کردن برجستگی پیشانی با روش جراحی امکانپذیر است؟ در این مقاله سعی داریم به تشریح این عمل جراحی تا حد امکان بپردازیم.
برجستگی پیشانی  به چه دلایلی ایجاد می شود؟
ادامه مطلب
وقتى مى خوام عکس پست کنم مینویسه:
کاربر گرامی به نظر می رسد از صندوق بیان خارج شده اید.لطفا در ابتدا به مرکز مدیریت صندوق بیان وارد بشوید.در صورتی که مشکل برطرف نگردید، کوکی های (مربوط به صندوق بیان)مرورگر خود را حذف نموده و مجددا تلاش نمائید.ضمنا بررسی نمایید که third party cookies در مرورگر شما فعال باشد

چى کار کنم؟ 
کسى مى دونه؟ 
کاشت ناخن از نظر شرعی
برای عده ای از بانوان که در کاشتن ناخن تردید دارند، سوالاتی نظیر صحیح بودن غسل و وضو و هم چنین صحت انجام این عمل از نظر فقهی وجود دارد. در  زیر، نظر 5 تن از مراجع عظام تقلید در این باره را بخوانید
آیت الله خامنه ایسوال:
1- کاشت ناخن مصنوعى براى بانوان چه حکمى دارد؟
2-اگر کسى ناخن مصنوعى بکارد، براى وضو و غسلش چه باید بکند؟
پاسخ:
1- کاشت ناخن فى نفسه اشکال ندارد و با فرض صدق زینت، باید از نامحرم پوشانده شود.
2- در صورت کاشت ناخن،
چگونه سئو چیست را برای افرادی توضیح می دهید که چیزهای اولیه را هم راجع به آن نمی دانند؟ واقعاً سئو چیست ؟ قبل از اینکه کسی ما را متهم به توهین نسبت به افراد مسن کند ، باید گفت که عنوان این مطلب فقط یک نوع مثال است.
برخی مادربزرگهای 90 ساله دقیقاً می دانند SEO چیست ، در حالی که برخی از دوستان 30 ساله با درک مفهوم سئو مشکل دارند. بنابراین ، بسیاری از مردم درک نمی کنند که واقعاً سئو چیست . چگونه می توانید برای آنها توضیح دهید؟ در اینجا ، به شما نشان می
برخلاف چند سال قبل که اکثر مراجعین دفترخانه برای تنظیم وکالت طلاق جوان ها بودند این روزها غالب افراد میانسال هستند.به نظرم بلاخره جوانان با درایت , خودشان مشکل طلاق را حل کردند یعنی فهمیدند مشکل طلاق ازدواجه و برای حل کردن مشکل باید ازدواج نکنند.
علی صدر: در شهر خرو تعداد ۱۰ خانواده دارای ۲ معلول و تحت پوشش بهزیستی هست که علاوه بر حقوق مستمری از سایر خدمات همچون بسته های معیشتی، درمان و ... برخوردارند که شورای اسلامی و شهرداری در حال پیگیری هستند تا هرچه زودتر مشکل واگذاری زمین از طرف مسکن و شهرسازی برطرف گردد تا این ۱۰ خانوار دارای ۲ معلول شهر خرو هم خانه دار شوند/پیام‌خرو
پ ن : رئیس اداره بهزیستی درباره راه حل رفع مشکل حال حاضر منزل این خانواده و خطرات فعلی این خانواده سکوت کرده است /
نصب نشدن برنامه در اندروید یکی از مشکلاتی که کاربران گوشی های هوشمند زیاد با آن مواجه می شوند. چنین ایرادی معمولا به دلایلی مانند خالی نبودن حافظه ، دانلود از منابع نا مشخص ، وجود اشکال در کارت حافظه ، روت نبودن گوشی و ... به وجود می آید. برای رفع این مشکل پیشنهاد می کنیم ابتدا فضای خالی حافظه گوشی را بررسی کنید و در صورت پر بودن برنامه هایی که از آنها استفاده نمی کنید را حذف نمایید. اگر با این کار مشکل برطرف نشد در ادامه باید اجازه دانلود از منا
خواص درمانی عرق رازیانه برای زنان چیست؟  فواید رازیانه در تنظیم قاعدگی ، تقویت هورمون های زنانه و خونسازی چیست؟ عرق رازیانه برای افزایش شیردهی خوب است؟ زمان و طریقه مصرف عرق رازیانه چگونه است؟ با ما همراه باشید.
گیاه رازیانه
گیاه رازیانه یکی از گیاهان گلدار با گل های زرد رنگ است که خواص دارویی و درمانی مختلفی به خصوص برای بیماری ها و هورمون های زنانه دارد. بذر این گیاه بیشترین استفاده و کاربرد را دارد به همین دلیل در داروسازی و گیاه درمانی
تعمیر مودم
چرا لپ تاپ به اینترنت وصل نمی شود؟ ممکن است این سوال بارها برای شما نیز پیش آمده باشد. امروزه برای انجام دادن بسیاری از امور رایانه ای نیاز به استفاده از اینترنت است. کاربران باید لپ تاپ یا کامپیوتر خود را به اینترنت متصل کرده و نیازهای شبکه خود را از این طریق برطرف نمایند. تصور کنید با صرف هزینه نسبتا زیادی یک لپ تاپ خریده و قصد دارید آن را به شبکه اینترنت متصل نمایید.
در حالی که همه اقدامات لازم برای این کار را انجام داده اید، لپ ت
ایرانیا! در این شبِ بی‌دَر چگونه‌ای؟از ظالمی به ظالمِ دیگر چگو‌نه‌ای؟!‌ای خسته از تعفّنِ شاهانِ سلطه‌ور!حالی در این فضای معطر چگو‌نه‌ای!‌ای شانه‌ات سبک شده از رنجِ تاج و تخت!امروز زیرِ پایه‌ی منبر چگونه‌ای؟!‌از کشتیِ شکسته رها کرده خویش را،بر تخته‌پاره مانده شناور چگونه‌ای؟!‌ای گاوِ چاقِ خویش به دَر بُرده از مسیل!با هفت گاوِ گُشنه‌ی لاغر چگونه‌ای؟!‌ای از قفس پریده به شوقِ رهاشدن!در باغ با شکستگیِ پر چگونه‌ای؟!‌هان ای زنِ گُری
در ثبت سند حسابداری ، در بعضی از کاربران حسابداری آسمان با نسخه قدیمی نرم افزار حسابداری، هنگام کلیک روی کادر انتخاب حساب، خطای عدم وجود فایل نمایش داده میشد. 
این خطا بدلیل عدم هماهنگی ساختار نسخه های قدیمی کاربرانی بود که بصورت منظم نرم افزار را بروز رسانی نکرده بودند .
این مورد در نسخه 18 فروردین سال 98 برطرف شد و شما می توانید روز 19فروردین نسخه جدید نرم افزار حسابداری را از سایت رسمی آن دانلود و نصب کنید .
صاحبان وب سایتی که مقادیر بسیار بالایی از صفحاتی را که در کنسول جستجوی سئو ی گوگل نشان داده نمی‌شود مشاهده کرده‌اند، دیگر نگرانی از این بابت نداشته باشند.
گزارشات
بسیاری از سئو ها و صاحبان سایت گزارش مشاهده صفحاتی که از شاخصه جستجوی گوگل خارج شده اند اعلام کرده‌اند، که این اتفاق طی چندین روز آینده به مراتب رخ داده است. این مشکلات در کنسول جستجوی گوگل، هنگام استفاده از فرمان سایت در مرورگرها قابل مشاهده بوده است.
گزارشاتی که مبنی بر مشک
کارآموزی مزخرفم تموم شد.واقعا دوست داشتم همشو آزمایشگاه باشم،ولی بخشای دیگه هم رفتم که به نظر خودم کار مفیدی نکردم.و من با هر عملی که مفید نباشه و خنثی باشه مشکل دارم و عصبی میشم.اینم یه نوع درسه دیگه:تقویت اعصاب،عصبی نباش،اگر اوضاع بر وفق مراد نبود چه کنیم؟از تجربیاتی که کسب کردم بگم براتوووون:۱.چگونه با آتش و الکل حرکات نمایشی انجام دهیم؟۲.چگونه شربت های خانگی درست کنیم؟۳.در محیط کاری مردانه چگونه خود را موفق نشان بدهیم؟۴.چگونه از زیر (بی
دیگر نگرانی بابت تعمیر پکیج در اصفهان نباشید
یکی از نگرانی‌های رایج  ساکنان شهر اصفهان ، چگونگی دریافت خدمات نمایندگی تعمیر پکیج در اصفهان  در  سریعترین  زمان ممکن   است . میخواهیم این مژده را به شما بدهیم که دیگر لازم نیست دنبال نمایندگی پکیج اصفهان ، نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان اصفهان و .. باشید .   با اولین تماس شما به خدمت از ما ، تعمیرکار پکیج در اصفهان از  نزدیک‌ترین شعبه به محل مورد نظر اعزام می‌شوند و خدماتی برای تعمیر پکیج اصفها
اگر از ویندوز 8 استفاده می کنید شاید تا به حال با مشکل شات دان نشدن ویندوز 8 مواجه شده باشید. چنین ایرادی به دلیل  قابلیت Hybrid Shutdown اتفاق میفتد و شما می توانید به روش های مختلفی آن را برطرف کنید. برای این کار عبارت power را  در منوی استارت جستجو کرده و آن را باز کنید. سپس روی گزینه Choose what closing the lid does کلیک کنید و در پنجره نمایش داده شده گزینه Turn on fast startup (recommended) را غیرفعال کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص و آشنایی با سایر روش های رفع مشکل خاموش
آیا میدانید دلیل پرتاب آب کولرگازی از پنل داخلی آن چیست ؟
شما هم با این مشکل روبرو شده باشید که هنگام استفاده از کولر گازی از پنل داخلی آن قطرت آب به بیرون پرتاب می‌شود؟
پرتاب آب کولرگازی یکی از بدترین حالاتی است که برای یک کولر گازی در فصل گرم سال اتفاق میافتد زیرا در این حالت شما قادر به استفاده از کولر گازی خود نخواهید بود. زمانی که این اتفاق میافتد علاوه بر خساراتی که می‌تواند به خانه شما مانند خراب کردن گچ، خراب کردن کاغذدیواری و فرش شم
اگر از جیمیل استفاده کرده باشید احتمالا با اپلیکیشن مربوط به این سرویس گوگل آشنایی دارید. این برنامه باید به طور کامل با ایمیل شما سینک شود به طوری که زمان دریافت پیام جدید سریعا برنامه بروزرسانی شده و شما را باخبر کند و یا اگر از طریق مرورگرتان به یک ایمیل پاسخ داده باشید در گوشی هم باید بتوانید در همان لحظه پاسخ را مشاهده کنید. اما در مواردی این امکان وجود دارد که کاربران با مشکل همگام سازی نشدن جیمیل روبرو شوند. برای رفع این مشکل شما می تو
با گذشت زمان ممکن است دقت تاچ اسکرین گوشی اندرویدی شما دچار مشکل شود. پیش از این که بخواهید با دیدن این مشکل گوشی خود را عوض کنید بد نیست ابتدا به کالیبره کردن آن بپردازید. با این کار بعید نیست مشکل صفحه لمسی گوشی اندرویدی شما رفع شود.
ادامه مطلب
رفع مشکل اتصال وای فای موبایل
              بررسی مشکل اتصال وای فای موبایل مشکل تایید اعتبار این خطا چیست و از کجا ناشی میشود؟ و برای برطرف کردن آن چه کاری میتوان انجام داد؟ تاریخ و ساعت موبایل تنظیم نیست رمز وارد شده اشتباه است اختلال در مودم رمز مودم خود را فراموش کرده اید؟   ...دریافت فایل
با گذشت زمان ممکن است دقت تاچ اسکرین گوشی اندرویدی شما دچار مشکل شود. پیش از این که بخواهید با دیدن این مشکل گوشی خود را عوض کنید بد نیست ابتدا به کالیبره کردن آن بپردازید. با این کار بعید نیست مشکل صفحه لمسی گوشی اندرویدی شما رفع شود.
ادامه مطلب
تعمیر کولر آبی و سرویس کولر آبی منزل و یا محل کار خود را جدی بگیرید .آیا می دانید زمانی که یک مشکل جزئی ایجاد شده در اسرع وقت برطرف نشود می تواند به خسارت گزافی منجر گردد ؟ سرویس های دوره ای اگر به صورت منظم در اولویت قرار بگیرد می تواند در شناسایی هر گونه نقص فنی در این نوع از محصولات بسیار کارساز باشد.
ادامه مطلب

سایت موسیقی ماهور
کاملترین سایت موسیقی ایران ، دارای بخش های مختلفی از جمله آموزش رایگان همراه با پشتیبانی اینترنتی ، فروشگاه ، مطالب آموزشی ، انجمن گفتگو ، بانک نت موسیقی ، جشنواره و … است .
این سایت با تحلیل صدها اصطلاح آموزشی موسیقی و صدها مطالب تاریخچه و تئوری موسیقی در نوع خود بی نظیر است
همچنین شما می توانید از طریق سلسله مقالات آموزشی ساز ها نوازندگی را فرا بگیرید و در صورت داشتن هر گونه سوال و مشکل از طریق پشتیبان آنلاین مشکل خود ر
سلام دوستان
پسری هستم که چند وقتیه از دختر خانومی خوشم میاد ولی تا حالا با ایشون رابطه ای نداشتم. میخواستم برای خواستگاری اقدام کنم، یه موردی هست که ذهنم رو مشعول کرده و اینه که ایشون اضافه وزن داره.
این از نظر من مشکلی نداره ولی خوب میخوام بدونم که آیا ایشون در آینده برنامه و هدفی دارن که این مشکل رو برطرف کنن، خودم هم توی این راه بهشون کمک میکنم، من از ایشون توقع ندارم که باربی بشن ولی در حدی که سلامتی شون به خطر نیافته و توی زندگی روزمره مشک

همه افراد به دنبال برنامه ریزی درسی خوبی هستند که بتوانند بدون مشکل درس هایشان را بخوانند و همیشنه موفقت را کسب کنند ولی تا به حال به این فکر کرد ای که چطوری به موفقیت برسی؟ چگونه برنامه ریزی خوبی داشته باشی؟
چگونه بدون شکست پیش بروم؟

برای خواندن ادامه ی مطلب را بزنید....

ادامه مطلب
دلایل زیادی وجود دارد که یک درب در حال فشار باشد ، اما بیشتر این دلایل همه به قسمت لولا باز می شوند ، یا بخشی از مونتاژ لولا در قسمت داخلی قاب درب است. در اینجا چند نکته وجود دارد که باید بررسی کنید تا ببینید آیا می توانید علت درب جاروب خود را پیدا کنید و خودتان آن را برطرف کنید.
گوش خود را به صدا بگذاریدوقتی در را باز می کنید و می بندید ، فشردگی از کجا می آید؟ اگر از طرف درگاهی که لولا در آن قرار دارد می آید ، شما رقیب خود را ملاقات کرده اید. ممکن
رهبر انقلاب اسلامی در پیام نوروزی سال ۹۸ ، این سال را «رونق تولید» نامگذاری کردند. در بخشی از پیام ایشان آمده است:
مشکل اساسی کشور، همچنان مشکل اقتصادی است؛ بخصوص در این ماه‌های اخیر، مشکلات معیشتی مردم زیاد شد. بخشی از اینها مربوط است به مدیریّتهای نارسا در زمینه‌ی مسائل اقتصادی که اینها حتماً بایستی جبران بشود. برنامه‌هایی وجود دارد، تدابیری اندیشیده شده که ان‌شاءالله این تدابیر در طول سال جاری، سالی که امروز از این لحظه شروع میشود -
زیره بادشکن و ضد نفخ است. رطوبت را برطرف می‌کند و تقویت‌کننده معده و کبد است. اشتها را تحریک می‌کند و باعث لاغری می‌شود. با تاثیر بر روی عصب معده جلوی سکسکه را می‌گیرد. ورم طحال را از بین می‌برد و اسهال را معالجه می‌کند. از طرفی درمان یبوست نیز هست. شیردهی را افزایش می‌دهد و چون دارای هورمون‌های جنسی است، میل جنسی را افزایش می‌دهد. روی میزان خونریزی و قطع خونریزی دوران قاعدگی تاثیر می‌گذارد. عرق را زیاد می‌کند و بوی بد آن را برطرف می‌کن
خیلی‌ها از خودشان انتظار ندارند که زیاد خوشحال و بانشاط باشند؛ انگار همین‌که زیاد رنج نکشند کافی است! بعضی‌ها این‌قدر فشار خون روح‌شان پایین است که هیچ‌وقت نشاط را تجربه نمی‌کنند! خُب یک‌بار سعی کن نشاط معنوی پیدا کنی تا بفهمی در این عالم چه خبر است!
اما چگونه به نشاط و حال خوش معنوی برسیم؟ اندوه‌زدایی مقدمۀ کسب نشاط معنوی است؛ اول باید اندوه بیخود و بی‌منطق را از دل‌مان خارج کنیم. یک راه برای رفع اندوه، مرور ایمان و اعتقادمان به خدا،
قاطعیت در روابط چیست؟
قاطعیت یعنی نشان‌دادن صریح و محترمانه‌ی این‌که من چه کسی هستم، در چه موقعیتی قرار دارم و دوست دارم چگونه با من رفتار شود.
محور اصلی قاطعیت، توانایی "خودافشایی" یا آشکارکردن افکار، احساس‌ها، علائق و دیدگاه‌های خودم به دیگران است.
هر چه دو طرف رابطه بیشتر خود را برای دیگری به شکل مناسب افشا کند، هم کدورت‌ها در رابطه زودتر برطرف می‌شود و هم سوءتفاهم‌ها رفع می‌گردد.
خودافشایی یعنی گفتن چیزی درباره‌ی خود در رابطه. مث
سیستم AHB   چگونه کار می کند؟
عبارت (AHB) مخفف Automatic High Beam به معنای سیستم اتوماتیک فعال سازی نوربالای چراغ های جلو است. این سیستم پیشرفته که در خودروهایی از قبیل تویوتا  نیز مورد استفاده قرار می گیرد به عنوان یکی از جدیدترین تکنولوژی های مورد استفاده در خودروها است.رانندگی در شب بخصوص مسیرهای کم نور بسیار خطرناک است. وجود چراغ نور بالا در خودروها باعث افزایش میزان دید راننده می شود. اما همین نوربالا برای خودروهای عبوری روبرو آزاردهنده و خطرناک
اگر جز افرادی هستید که برای تعویض ویندوز مجبور هستید به مراکز خدمات رایانه ای مراجعه کرده یا همیشه از دیگران می خواهید تا این کار را برای شما انجام دهند ، امروز می خواهیم در خصوص اینکه چگونه ویندوز نصب کنیم ، پستی را منتشر نماییم.
واقعیت اینجاست که نصب ویندوز یک سری نکات دارد و با دانستن و آگاهی از آنها به راحتی می توانید ویندوز را خودتان تصب کنید و هم در هزینه صرفه جویی کنید و هم اینکه در مواقعی که نیاز به این کار دارید و کسی در دسترس نیست ، د
امروزه بسیاری از افراد از مشکل کمبود وزن شکایت دارند. اغلب کمبود وزن در کودکان و بزرگسالان به علت کم اشتها بودن رخ می دهد و در برخی موارد افراد علارغم اینکه اشتهای خوبی دارند اما وزنی اضافه نمیکنند. دلایل مختلفی از جمله ضعف معده، انگل، کمبود اشتهای ذاتی و... می توانند باعث لاغری بیش از اندازه شوند. پس این سوال همواره مطرح است که :
چگونه چاق شویم و چاق بمانیم ؟
آیا می توان بدون مصرف داروهای شیمیایی و بدون شکم آوردن چاق شد؟
از محصولات گیاهی و طب س
کاربران و دانش پژوهان گرامی در این بخش پاورپوینت جامع و کامل کتاب طراحان چگونه میاندیشند در 41 اسلاید قابل ویرایش با کیفیت عالی آماده دانلود جهت استفاده شما عزیزان قرار گرفته است.

دانلود فایل 

کتاب طراحان چگونه می اندیشند.دانلود کتاب طراحان چگونه میاندیشند.خرید کتاب طراحان چگونه می اندیشند.کتاب طراحان چگونه می اندیشند pdf.قیمت کتاب طراحان چگونه می اندیشند.کتاب طراحان چگونه می اندیشند برایان لاوسون.پاورپوینت کتاب طراحان چگونه می اندیشن
تعمیر کارتریج پرینتر

گام نخست
اطمینان حاصل کنید که کابل پرینتر شما به درستی وصل شده است. در صورت شک داشتن، چاپگر را خاموش کنید و کابلهای برق و دیتا (USB) را از

ژنیوپلاستی یک عمل جراحی زیبایی است که برای بیماران مبتلا به چانه کوچک موثر واقع می شود این عمل را هم جراح پلاستیک و هم جراح فک و صورت می توانند انجام دهند بنابراین بهتر است شما در ابتدا نزد یک متخصص ارتودنسی و جراح فک و صورت معاینه شوید.
زیرا در برخی از موارد فک پایین بیمار کوچک است این کوچکی فک پایین ممکن است باعث مال اکلوژن شده باشد 
اگر جلو زدگی دندان های بالای شما در اثر عقب ماندگی فک پایین باشد  درمان را از سنین رشد شروع کنید و با تغی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها